(Ks. taman reissun eka kuvasarja..)
En enaa tassa vaiheessa edes muista tarkkaa reittiamme (kuvista huolimatta!), mutta ajelimme sina paivana vahan edestakaisin, mm. niiden tuulimyllyjen takia..
Ainakin ajoimme siis Arklow'n ja Coolgreanyn lapi, joista jalkimmainen on oikeastaan jo Co. Wexfordin puolella (nimim. pitaisi korjata flickr tagit sen osalta..), ja sitten muistaakseni Monaseedin lapi, josta palasimme taas koti-countyn puolelle (Carnew).
Sitten Coolboy ja Shillelagh, jossa ihastuin pieneen postiin =)
Shillelagh'an palasimme viela toistamiseen, kun muistimme myohemmin, jo Tinahelysta (alla) lahdettyamme, etta ne tuulimyllyt unohtuivat..
Kommentit
Tämän blogin kommentit tarkistetaan ennen julkaisua.